Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi okok miatt az...

Egészségügyi okok miatt az orvos tanácsára a terhesség megszakítását választottuk. Írtak fel Azi sandozt, elmondták hogy egyszerre vegyem be a 3szemet, de azt nem hogy előző este vagy aznap reggel vegyem be. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

- 3. Hogyan kell alkalmazni az Azi Sandoz filmtablettát?


- A gyógyszert mindig a kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Az alábbi adagolás felnőttekre és 45 kg-nál nagyobb testtömegű gyermekekre vonatkozik. Az ennél kisebb testtömegű gyermekek ne szedjék ezt a gyógyszert!

- A készítmény ajánlott adagja:

- Az Azi Sandoz filmtabletta 3 vagy 5 napos kúrában szedhető:

- 3 napos kúra: naponta egyszer 500 mg (két 250 mg-os, vagy egy 500 mg-os filmtabletta)

- 5 napos kúra:

- első nap 500 mg (két 250 mg-os filmtabletta)

- 2., 3., 4. és 5. nap 250 mg (egy 250 mg-os filmtabletta)

- A húgycső- és a méhnyak Chlamydia okozta fertőzéseinek kezelésére a kúra 1 napig tart:

- 1 napos kúra: 1000 mg (négy 250 mg-os, vagy két 500 mg-os filmtabletta).

- A tablettákat egy napon, egyszerre vegye be!

2014. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne a műtét reggelén vedd be. Aznap reggel már nem nagyon szabadna enni meg inni ha jól tudom, úgyhogy én inkább előző este venném be.
2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!