Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az orvos azt mondta, hogy...

Ha az orvos azt mondta, hogy a gyógyszert reggel vegyem be, reggeli után vegyem be, de én nem reggelizek, akkor hogy legyen?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatón nincs, hogy evés után kéne, de az orvos azt mondta, hogy akkor kéne, mivel amúgy 'bánthatja a gyomrot'.

Nos én először olyan fél 12 fele eszek. Reggel kávé, 95%-ban feketén. Vacsizni olyan 6 fele szoktam.

Reggel kell egyet bevennem, meg este. Az esti az jó hatkor? És akkor a reggelit azt most reggel vegyem be kávéval, vagy 'reggeli után', fél 12-kor?


Neurológus írta fel, migrén elleni gyógyszer, szóval egy darabig ezt szednem kell, ha ez számít.


2014. ápr. 3. 20:44
 1/3 anonim válasza:
1-2 falatot tényleg egyem nem kell sokat de egy keveset kellene
2014. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha reggeli után kell bevenni, akkor elötte pár falatot kell enni. Ha naponta kétszer kell szedned, akkor kb 12 órás idöközökben célszerü.


De ha délig csak kávét iszol, és azt is feketén, akkor nem csodálkozz, hogy migréned van!!!!

2014. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem reggeliztem, de pont a migrén miatt csúszott egyre hátrébb az időpont (azelőtt olyan fél 9 fele mindig ettem legkésőbb), mert majdnem minden nap van, és sokszor a hányinger mellé még hánynom is kell, főleg az elején, ezért eszek ilyen későn (általában ilyenkorra azért pár falatot már tudok enni lassan).
2014. ápr. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!