Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, hányinger csökkentése?

Hasmenés, hányinger csökkentése?

Figyelt kérdés

Üdv.

A következő kérdés megzavarhatja a nyugalmadat, ne olvasd el ha nem szeretnél részletesen olvasni egy hasmenésről!


Tegnap általános rosszulléttel kezdődött a napom. Előtte éjjel nagyon rosszul aludtam. Hasmenésem volt aznap és gyenge hányinger. Ma folytatódik a rosszullét, a hasmenésem is, ami egész nap szinte zavaros vízszerű, nagyon híg volt. Mindkét nap csak egyszer bírtam enni, ma evés után hánytam is egy kicsit.

Főleg akkor vagyok rosszul, ha mozgok, ha az ágyamban fekszem akkor megnyugszom.

A kérdésem leginkább az lenne, hogy miként tudnám csökkenteni a tüneteket? Az, hogy mitől lehet, szerintem elkaptam valami vírust.

Köszi



2014. okt. 8. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, ha számít valamit akkor 23F.
2014. okt. 8. 12:57
 2/4 csabika1971 ***** válasza:

Hogy mitől kaptad ezer és egyféle dolog lehet.

Tüneteket csillapítani: hasmenésre; szén tabletta, Lopedium kapszula. Hányingerre; B6 vitamin.

2014. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló minden lehetséges szert felsorolt. Ha átestél a betegségen, utána javasolt egy doboz Normaflore-t beszedned.
2014. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljes diéta: fehérje és zsír és cukrok mellőzése, csak keményítő tartalmú szénhidrát. Főtt krumpli sózva, száraz háztartási keksz, kétszersült. Gyógyszerekhez Bolus adstringens. Fekete csersavas tea ízesítés nélkül, esetleg picit sózva. Diólevél tea a legjobb. Ha láz van, akkor orvos. 1-2 nap után lehet reszelt alma, reszelt sárgarépa.
2014. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!