Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítás utáni folyamatos...

Szakítás utáni folyamatos stressz csökkentése?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal. Azóta folyamatos gyomoridegem és hányingerérzetem van, mint pl. egy húzósabb dolgozat előtt. Sportolással, barátnőzéssel próbálom elterelni a figyelmem szabadidőmben, de mivel a suliban semmi nem foglalja annyira le a figyelmem, ezért folyamatosan rosszul érzem magam. A sok stressztől már a herpeszem is kijött, pedig kb. 3 éve volt utoljára. Itthon is sokszor unatkozom. Már elég sok filmet megnéztem, játszottam online játékkal, de egyik sem elég hatásos hogy a stresszt háttérbe szorítsa. Mit ajánlotok nekem arra az időre, mikor suliban vagyok, vagy itthon unatkozom? (2 éves kapcsolat volt, még mielőtt valaki elkezdene oltogatni)

16/L



2013. márc. 26. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy új barátot. Már tartalékban kellett egy legyen.
2013. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem volt :D
2013. márc. 27. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!