Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami komolyabb baja a...

Lehet valami komolyabb baja a Ventolintól?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam állandóan ventolint fújogat be magána, miközben mindenki tudja hogy semmi baja. Én nem vagyok asztmás de szerintem ez nagyon veszélyes.... Milyen baja származhat ebből? Mit mondjak neki?
2014. okt. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy baja nem lesz, hála Istennek elég nehéz túladagolni. Ha sikerül, akkor remegés, szapora szívverés jelentkezhet, szélsőséges esetben szívritmuszavarokkal (vsz. jóval előbb elmegy a kedve a további fújogatástól, mint veszélyes mellékhatás jelentkezne). Mindazonáltal megérne egy kört a pszichiáternél utánanézni, hogy teljesen egészségesen miért használ ilyen gyógyszert, valamint az is rendkívül érdekes lenne, hogy ki látja el vele (mert hogy receptköteles).
2014. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a barátja használ ilyet télen valamiért. Valami hideg levegőt említett még anno. Egészség ügyis osztály vagyunk, ezért nem is értem hogy csinálhat valaki ilyen butaságot... Miníg ilyen hipohonder volt a csajszi amúgy. Remélem befejezi ha beszélek vele erről.
2014. okt. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!