Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fehérvérsejtszámom a megenge...

A fehérvérsejtszámom a megengedett 4 hejett 365 a másik fehérvérsejtszámom a megengedett 22 hejett 2023 ilyen magas számoknál mennyire kell megilyednem? Lehet ez akár egy szimpla gyulladás is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 21:23
 1/6 anonim válasza:
Panaszokkal mentel orvoshoz vagy csak egy vizelet vizsgalat volt?
2014. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen voltam és vérvételen is és teljes kivizsgálást kértek vizeletmintából és vérmintábol de még semmi konkrétat nem mondtak és így kicsit félek
2014. okt. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet súlyos betegség figyelmeztetője!
2014. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen én is ettől félek de senki nem mond semmi konkrétat ma kapom meg a második vizeletminta eredményét és valószínü hogy már mondanak valamit. jólenne már valamit tudni mert félek attól hogy nagy baj van.
2014. okt. 13. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mit mondott az orvos?
2014. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aztmondta hogy gyenge az immunrendszerem és megtámadott mindenemet a baktérium kaptam gyógyszert és amíg nem javul a baktérium szám addig nem tud további vizsgálatot csinálni és többet mondani.
2014. okt. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!