Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pánikbetegeknek, vagy a...

A pánikbetegeknek, vagy a depresziosoknak milyen készitmélyű gyogyszereket irnak?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy az adott gyogyszer amit felirnak az orvosok a pánikbetegségre mit tartalmazhat vagy mi hiányozhat a szervezetből vlm vitamin vagy az omega 3 zsirsav,vagy pedig valami nyugtató ami árt az egészségnek?

2014. okt. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Antidepresszánst írnak fel és nyugtatót, hát egyik se valami egészséges kategória, de a nyugtatóra még jól rá is lehet szokni.
2014. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen vitamin és omega 3 nincs ezekben a szerekben, azok csak táplálékkiegészítők és vény nélkül is kaphatóak.
2014. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,olvastam nagyon sok helyt hogy a legtöbb depreszios és pánikbeteg az omega 3 zsirsav hiány is okozhatja,akkor ha ezt tudják akkor miért nem ajánlják ezt pld,vagy vitaminokat,vagy a zabpehelynek és a barna rizsnek is van antidepreszáns hatása,vagy ez a gyogyszeripar?
2014. okt. 11. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz cikket olvastál. Nem a Omega 3 ami hiányzik...
2014. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zabpehely és a barnarizs egészséges ételek, de nem lehet azt várni tőlük, hogy enyhítsenek egy depressziós állapoton. Vannak étrendek, amiket meditációval, sok mozgással kombinálva segíthetnek, de ha valaki súlyos depressziós, akkor kénytelen lesz gyógyszert szedni. Azt nem tudom, hogy te milyen állapotban vagy. Ha úgy érzed, hogy el tudod látni a napi teendőidet, dolgozol, akkor lehet próbálkozni pl MagneB6-tal, vagy egyéb vény nélkül kapható nyugtató készítményekkel, teákkal. Lehet, hogy ez is megoldja a problémádat. Altalában a B-vitaminok, magnézium, kalcium tesz jót az idegrendszernek tudtommal.
2014. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!