Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy: TSH:3,14 T4:10,67...

Pajzsmirigy: TSH:3,14 T4:10,67 T3:4,7 SZerintetek ez már alulmukodes? Kapok rá gyógyszert? Babát szeretnék és ugy halottam, hogy 1 körül kéne lennie a TSH-nak.

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 12:34
 1/6 anonim válasza:
Hello. Nem hiszem, hogy kapsz rá gyógyszert mert még a referencia értéken belül vagy. Nekem egy éve a TSH értékem 46,3 volt én kaptam rá gyógyszert, nyárra lecsökkent 1,32-re. Én is gyereket szerettem volna mikor ez kiderült. A háziorvosoddal beszél. De 3,14 el is teherbe eshetsz azon ne aggódj. Nekem még 1,32 vel se ment idáig.
2014. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Csak mindenhol azt hallom, hogy babához 1 körülinek kell lennie.

Szerdán megyek endokrinológushoz. szeretném, ha kapnák gyógyszert, mert ha úgy akár csak egy kicsit is nagyobb az esélye, akkor már megérte. fél év alatt kétszer volt halvány pozitív tesztem, majd megjön. talán ez volt az oka. Ti mióta próbálkoztok?sajnálom, hgy eddig nem sikerült.

2014. okt. 17. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:

T4et és T3at néztek vagy FT4et és FT3at? Utóbbit szokás :)


Ha nincs panaszod, akkor valószínűleg nem fogsz rá gyógyszert kapni. Nekem ez egyébként látens alulműködésnek tűnik (az FT4 alsó határértékhez közel, az FT3 határérték alatt van)

Mindenképpen említsd az endokrinológusnak, hogy babát szeretnél, akkor talán kiírja a tiroxint

2014. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy háziorvosi rendelőben ez az érték tökéletes mert a referencia érték között van.De mivel,hogy babát szeretnél ezért 1-2 az ideális.Most én is ezzel harcolok.Amugy tuti kapsz rá gyógyszert.nekem 4,5 volt és kaptam rá letroxot,de sajnos lassan halad lefele.
2015. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint utólag kiderult, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert már terhes voltam. Nem volt semmi gond.2-re levitte a gyógyszer 1 hónap alatt. Azóta stagnál. Te is babát szeretnél?
2015. febr. 26. 17:06
 6/6 anonim válasza:
Igen igen.
2015. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!