Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok aludni a köhögéstől,...

Nem tudok aludni a köhögéstől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most tart második napja, nincs étvágyam, amikor reggel felkelek elviselhetőbb lesz, napközben egész türhetően vagyok, estefelé viszont mindig elkezd rázni a hideg a fekvésen kívül nem nagyon tudok mást csinálni annyira kimerült leszek, amikor lefekszek pedig 2 óránként arra kelek hogy köhögő rohamom van

2014. okt. 18. 05:24
 1/4 anonim válasza:
39%
Szia:) nekem februarban igyanez volt..estenket de leginkabb reggel jott egy nagyon eros kohogorohamom de olyan szinten hogy szinte mar fulladoztam es ilyenkor nem nagyon tudtam semmit csinalni a viz ha kortyonkent ittam segitett de amugy elmentunk orvoshoz es megalapitotta hogy legcsohurut gyulladasom van ezert vannak a rohamok es kaptam rinathiol kohogescsillapito tablettat ami valamilyen szinten enyhitette a rohamokat es meg kaptam ilyen puffocakat amit napi3 x kellett fujni( olyat kepzelj mit az asztmasok csak ez kohogesre) es innentol kezdve szinte majdnem telhesen jo volt.De amugy meg kammila tea,kamillaval inhalalas es jobb lesz!gyogyulj:)
2014. okt. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Vöröshagyma belsejét vágd ki, a lyukba tegyél cukrot vagy mézet, hagyd állni, amig a cukor/méz el nem olvad és a hagyma levet ereszt. Ezt a levet kanalazgasd naponta háromszor. Lehet érezni a hagyma ízét, de nem vészes. Nagyon jó, próbáld ki!
2014. okt. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana elmenned orvoshoz, nehogy valami súlyosabb gond legyen, amit házi praktikákkal már nem lehet kikezelni!


Nálunk a gyömbértea vált be felsőlégúti betegségekre: 1 cm gyömbér reszelve 1 liter vízbe reszelve 1 gerezd fokhagyma társaságában, felfőzve, citrommal, mézzel. (Arányok természetesen változhatnak, nagyon vastag gyömbérből, erős fokhagymából értelem szerűen nem kell ennyi.) Kissé bizarr íze van, de nem ihatatlan. Baktériumölő hatása van, tehát ha nem is rögtön segít, de megrövidíti a betegségedet.

2014. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek dokihoz, alig kapok már levegőt
2014. okt. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!