Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a tünetek?

Mire utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a legrosszabbra gondolni, de sajnos, ezt is számításba kell vennem. Már egy ideje nagyon sokat alszom, gyengének érzem magam, mégsem vagyok "beteg". Szinte nincs olyan alkalom, mikor ne tudnék aludni. A másik, hogy nem tudom, miért, de fogyok. 16 éves vagyok, és testsúlyom 50-55 kg közötti általában, de annak ellenére, hogy rendesen és változatosan (igyekszem) táplálkozni, fogyok. Ezek mellett, igyekszem vitaminokat szedni, de egyre gyakrabban jelenik meg a herpeszfertőzés, és a bőröm alatti bevérzés (ez általában pöttyök formájában). Utánanéztem, és ezekre a "tünetekre" az internet az elsők között a leukémiát adta be... Tényleg, nem szeretnék a legrosszabbra gondolni, de Édesanyám is nagyon aggódik, aggódott értem, amikor megjelentek a bevérzéses pöttyök. Elmentünk vérvizsgálatra (amire kiírtak, két dolgot néztek csak), ott állítólag minden rendben. Szóval, nem tudom. Megnyugodhatok, vagy mit javasolnátok, mi lenne a legjobb?

2014. okt. 18. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a leukémiánál tünetnek tekinthető-e, de gyakran izzadom (az alacsony testsúlyom ellenére), éjszaka is, és gyakran van hányingerem. A többi tünetnek, amiknek utánaolvastam, nem igazán illenek rám... Illetve, nem tudom. Sajnos, mindenhol mást írnak, ezáltal az internetre nem hagyatkozhatok.
2014. okt. 18. 19:16
 2/5 anonim válasza:
hát én ezt a linket találtam,de jobb ha inkább orvoshoz fordulsz: [link]
2014. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezzel a weboldallal már én is találkoztam, csak fogalmam sincs, hogy először háziorvoshoz kell-e mennem, és ő küld-e tovább, vagy hogy először mit kéne tennem...
2014. okt. 18. 19:28
 4/5 anonim válasza:

De itt egy másik link, amelyen inkább a betegség hátterére fókuszál: [link]

Bár szerintem mindenképpen menj el SZAKORVOS-hoz!!!

2014. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát nekem anyum orvos szóval ilyen szempontból nem tudom, hogy zajlik ez a procedúra, mert én életemben egyszer láttam a háziorvosomat, amikor jogsihoz kellett papír, amúgy édesanyám vizsgált meg, ha beteg voltam.

De szerintem, ha jó a háziorvosotok menj el hozzá mondd el mire gyanakszol és ő majd tudni fogja, hogy mit kell tenni, ha mondjuk nem olyan jó hírben áll a háziorvosotok vagy nem szereted annyira estleg a sürgősségit javaslom, bár őszintén szólva nem tudom.

2014. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!