Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hi már két napja iszonyatosan...

Martinbh kérdése:

Hi már két napja iszonyatosan fáj a torkom se enni se inni és még laudni sem tudok voltam dokinál azt mondta fertőzés. Tudnátok pár kézenfekvő megoldást mondani? 12 vok

Figyelt kérdés
Kérlek szenvedek mint állat

2014. okt. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek olyan torokszopogató tablettát amiben fájdalomcsillapító is van és gargalizálj langyos sós vízzel, a só nekem hamar el szokta mulasztani az erős fájdalmat és a gyulladást.
2014. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi amugy többiek is küldhetnek választ még
2014. okt. 22. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha voltál dokinál, biztosan adott gyógyszert. Sós vízzel gargarizálj.körömvirág tea citrommal lehetőleg nem melegen.
2014. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nem sokat érek antibiotikummal
2014. okt. 22. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert az nem mulasztja egyelőre a fájdalmat, ezért vegyél torokszopogatót, többfélében is van fájdalomcsillapító és ha sós vízzel gargalizáltál, utána a szádat öblítsd ki, akkor nem érzed benne azt a rossz sós ízt, a torokodban viszont ottmarad és gyógyít.
2014. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés strepsils szoktam használni de csak minimálisat segít.Ki próbálom ezt a sós viz kulát
2014. okt. 22. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, ami nekem szinte mindig beválik, míg pl. a méz, citrom s a többiek nulla hatásúak: hagymaleves :) Simán vöröshagymával is, de ha van, teszek bele fokhagymát s egyéb hagymát is. Speciel én nagyon szeretem (ecettel, mmmm), így több szinten kényeztet, de tényleg el szokta mulasztani a torokfájásaimat.
2014. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DraoXKiller válasza:
Strepais semmit nem ér én is mindig tavaszal kapom el a torokfájást nekem mindig használ a fagyi és ha tüszők is vannak a torkomon rostosnarancslé vagy barack de hidegen igen fog fájni de hidd el hogy használ
2015. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!