Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! A páromnak valószínűleg...

Fiúk! A páromnak valószínűleg valami fertőzése van "odalent". Megtudnátok mondani, hogy ilyenkor milyen osztályra kell mennie?

Figyelt kérdés
Urulógus, vagy más doktor foglalkozik a nemiszervi fertőzésekkel?

2012. aug. 26. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Bőr- és nemibeteg gondozó szerintem, de az urológus is jó lehet.

Először amúgy célszerű háziorvoshoz menni.

2012. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attől függ hogy a párod fiú vagy lány?

Ha lány akkor nőgyógyász, ha fiú akkor urológus vagy a bőr és nemibeteg gondozó. és téged is kezelni kell!

2012. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. aug. 26. 20:09
 4/7 A kérdező kommentje:
A párom fiú, tudom, hogy engem is kezelni kell. Nekem már nagyon régóta valami gondom van, kaptunk rengeteg gyógyszert, most én kezelem magam természetes gyógymódokkal, és teljesen jól vagyok, de amint együtt vagyunk utána megint egyből rosszul leszek odalent. Ebből gondolom, hogy mostmár neki kellene megnézetni, mert én hiába iparkodom, ha ő úgy is visszaadja :/. Am. jelenleg piros pöttyök vannak neki a makkján, de semmi fájdalmat nem érez, na meg jó vörös is neki ott fent az egész bőr :S. Ha esetleg valakinek már volt ilyen betegsége, írhatna róla..
2012. aug. 26. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem természetes gyógymódokra lenne szükség, hanem pl. antibiotikumra.
2012. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, magától elmúlt (nekem)
2012. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
valószínűleg tripper
2012. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!