Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol és hogyan fáj a hasnyálmir...

Hol és hogyan fáj a hasnyálmirigy?

Figyelt kérdés

Sehol nem írják pontosan, hogy hol, illetve mit kellene éreznem, ha a hasnyálmirigyem fáj.

Sokszor fáj, szúr a szegycsontom mögött, és mögötte, a hátam is szokott fájni.


Lehet ez a hasnyálmirigytől? Milyen fájdalom lenne, ha a hasnyálmirigyemmel lenne baj? (Legyen az gyulladás vagy daganat)



2014. okt. 23. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Önmagában sohasem fáj, amit írtál annak több oka is lehet.

Daganatnál az epe, máj területen éreznél fájdalmat, de ha ez a helyzet, akkor már általában elég nagy a probléma.

2014. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fáj a jobb oldalam is, illetve a bordaívem alatt. Szúró, néha erős szorító fájdalom.


Hasi UH negatív, vérképen is jók a hasnyálmirigy enzimek. Csináltattam Tumormarker-es vérvizsgálatot is, de ott is referencia értéken belüli a CA19-9 marker.


Én is úgy gondolom,hogy ha ez a hasnyálmirigyemtől lenne, már kiderült volna, mert ha ilyen tünetek vannak, akkor már nagy a baj. De azért mégis csak jó lenne ezzel tisztában lenni. Konkrét fájási pontokat nem sokan írnak le.


Egyébként 28 vagyok Férfi. Csak nincs tán komolyabb bajom. Szeretek mindennek utánajárni.

2014. okt. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!