Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nebivolol mellé szedhető...

MuSky kérdése:

Nebivolol mellé szedhető lázcsillapító?

Figyelt kérdés
pl reggel egy negyed szem nebivolol és este egy algopírin vagy algoflex?

2014. okt. 24. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A drinfo honlap gyógyszerkölcsönhatás értékelője szerint 10 szintből: "5. szint: A gyógyszerek között kölcsönhatás lép fel, de odafigyeléssel szedhetőek együtt (szokatlan tünetek észlelésekor forduljon orvoshoz)"
2014. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted.Akkor sem lenne gond,ha egy időben veszed be.De így meg főleg nem lesz semmi baj.
2014. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia szeretném megkérdezni nem viszi le tul a vérnyomásod és a pulzusod? Nekem alacsony de ezt irták fel de nem merem bevenni
2014. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a válaszokat.


#3:

Szia.

Nekem a gyógyszer előtt átlagosan 90körül volt a pulzusom.

Azt ajánlotta a háziorvosom, hogy vegyek be reggel egy fél nebivololt és ha az nem elég akkor este egy újabb felet.

De nekem már a reggeli fél is levitte 70alá, volt amikor 67-68 volt szóval csönnentettem az adagot egy negyed tablettára reggelente.

Azt nem vettem észre ,hogy a vérnyomásomon változtatott-e szerintem az előtte és utána is 130körül volt.


Én 90fölötti pulzusnál már rosszul éreztem magam, kényelmetlenül, a szívdobogás érzés miatt kicsit feszülten is. A nebivolol miatt ez megszünt.

Viszont a mellkasi fájdalom az megmaradt, amiről nem tudják ,hogy miért van se az ekg se az ultrahang nem mutat semmi rendelleneset.


Arra gondoltam a nebivolol helyett kipróbálom esetleg a galagonya teát bár lehet, hogy az a vérnyomást is nagyon levinné. Meg több sportot.

2014. okt. 25. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!