Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi volt a leghosszavb idö...

Mennyi volt a leghosszavb idö mig a szivritmus zavart éreztétek? Félek hogy strokot kapok.

Figyelt kérdés
voltam dokinál mert hétfö ota ritmuszavart érzek, csinált labort semmi csillag nincs rajta, ekg nem mutatta ki de utánna kitapintotta, kardiologushoz irányitott de csak hétfön fogad van idöpontom.szoval parázok, félek a szivkihagyások miatt sztrokot kapok.már zsibbad a fejem teteje is enyhén. Annyira félek.
2014. okt. 25. 15:06
 1/3 gömbicica ***** válasza:

valami lelki teher nincs rajtad?

korod?

a félelem is tud produkálni olyan tüneteket, hogy csak na(

szivkihagyást ha ekg nem mutat ki, akkor ne félj.

az, hogy pulzusból kitapintod időnként, az lehet szimplán neurotikus tünet!!!

Nem vagy véletlenül "pánikbeteg" ?

egyébként ilyen betegség tulajdonképpen nincs is)

de lelki kiegyensulyozatlanság sok tünetet képes produkálni.


Ne félj!!! az a legfontosabb! ha turbózza magát az ember, ezerrel jönnek tünetek(

valami enyhe nyugtatót nem próbáltál, mondjuk komló, citromfü, macskagyökér készitmény?

2014. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80 éves vagyok, 16 éves korom óta van ritmuszavarom, de nincs semmi bajon ettől.
2014. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig nem vtam p.beteg, de már 5 napja kihagy a szivem.emiatt már valoban pánikolok. Ilyesztö érzés.
2014. okt. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!