Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kismama vagyok, és napok óta...

Kismama vagyok, és napok óta összevissza ver a szívem! Már kivagyok tőle! Rémisztő! Nektek is volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Nagyon meg vagyok ijedve.



13. hetes kismama vagyok. Az elmúlt kb. 5-6 napban (1 napot kivéve) szinte folyamatos a szívem melléverése, kihagyása, összevissza kalapálása. Rettenetes.


Máskor is szokott lenni, de most überdurva!!

Már mindent csinálok, **-kezelés (nadis vagyok), több só fogyasztása, meditálás (talán az a legjobb!), több kálcium, több magnézium………de minden délután újrakezdődik…



Máskor is van nekem ilyen hidegfront esetén, de csak ideig-óráig, nem napokig! :-( (van egy enyhe szívbillentyűhibám)


Anyukák, kismamák! Nektek is fokozódott ez a várandósság alatt?


Vagy kettős front csinálja?


Vagy a konyhasó okozza?


Vagy hogy fáj a fogam is??


Vagy mi ez?? :-(



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.

2014. szept. 12. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

EKG-n voltál már?

A magnéziumot ajánlják szívritmuszavarnál, de a háziorvos többet tud mondani.

2014. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el a háziorvosodhoz, és mondd el a panaszaidat! Ő beutal első körben EKG-ra, vagy kardiológiai vizsgálatra. Ebből egyértelműen ki fog derülni, van-e okod aggodalomra. Ezzel nem szabad játszani, a magas vérnyomás például tipikus oka a veszélyeztetett terhességnek és koraszülésnek!
2014. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel kismama vagy, még inkább ajánlom, menj orvoshoz, mert esetleg a terhesség miatt is lehet valami gubanc.De persze sok oka lehet.Valóban lehet fronttól, sőt, esetleg puffadás miatt is, vérnyomás miatt, rengeteg oka lehet.De a sóval vigyázz!Nem tudom, ki ajánlotta, hogy minél több sót fogyassz?Én inkább azt mondom, kevesebbet!
2014. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása helyett indulhattál volna a háziorvoshoz... nem csak magadért vagy felelős, hanem a magzatodért is!

Mi nem tudjuk megmondani, mitől ver össze-vissza a szíved. Ez az orvos feladata...

2014. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, nekem szokott ilyen lenni, akár pár napig is, hogy jobban kalapál meg összevissza a szívem, csak én nem vagyok várandós.Bár a hormonháztartáshoz esetleg lehet köze, mert észrevettem, hogy a ciklusomtól is függ, mikor jön rám jobban a szívbaj.
2014. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!