Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az antibiotikumtól lehet...

Az antibiotikumtól lehet hasmenésem? Hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Azi sandoz, 6 darabos, ma vettem be a 2.-at, de egész nap fájt a hasam (nem annyira vészes), hasmenésem is van valamennyire, meg egyszerűen, érzem, hogy nincs rendben a hasam.

Nem tudom, hogy számít-e, de 1,5 hete fejeztem be egy 7 napos antibiotikum kúrát, de ez alatt végig ittam 2x normaflore-t, és semmi bajom nem volt.

Tegnap óta is iszom normaflore-t, és még is, pedig az mindig szokott használni nekem...


Utoljára tavaly tavasszal szedtem antibiotikumot 2 hétig 2 félét, utána 1,5 hétig hánytam, meg rosszul voltam..


Most hagyjam abba a szedését, vagy szedjem végig? És úgy általában nem tudtuk valami tippet, hogy ne legyek mindig sz*rul az antibiotikumoktól?


2014. okt. 29. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Szedj mellé Normaflore-t, ha ettől nem lesz záros határidőn (fél-egy napon) belül jobb, akkor hívd fel az orvosodat.
2014. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem közel 3 hétig tömtek antibiotikummal,tüdő, és mellhartya gyulladásom volt. Fájt a hasam, hasmenésem is volt, de nem hagyhattam abba, az orvos nem engedte. Úgyhogy diéta, diéta, diéta, banán, meg miden hasfogó étel. Szerintem addig ne hagyd abba, amíg az orvosoddal nem beszéltél. Jobbulást.
2014. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az antibiotikumtól van. Sajnos az Azi Sandoz ilyen, én már 2x is szedtem és mindkétszer több mint egy hétig ment tőle a hasam, és volt, hogy hánytam is. Ezek után mindig mondom az orvosnak, hogy ha lehet ne ezt a fajtát írja fel, mert nem bírja a gyomrom. Érdekes a többi antibiotikumtól semmi bajom sincs
2014. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, aki felírta, lehet másikat fog felírni, vagy megmondja mi a teendőd.
2014. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En, amikor múltkor antibiotikumot szedtem akkor az 1. Szem utan hasmenesem volt, úgyhogy abbahagytam :D

Nem lett semmi bajom, meggyogyultam

2015. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!