Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ISOTRET-HEXAL 10MG akinek már...

ISOTRET-HEXAL 10MG akinek már volt hozzá szerencséje vagy más pattanásos gyogyszerhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Multhéten kezdtem el szedni pattanásaimra isotret hexal nevű gyogyszert minden nap 1 db (10mg) örülnék ha valaki megosztaná tapasztalatit ha már volt ehhez a gyogyszerhez szerencséje. (meddig szedte, eredmény, vissza jöttek e abbahagyás után) DE azoknak is szivesen elolvasom véleményét akik másfajta pattanásos gyogyszert szedtek. 16. éves fiu

2014. okt. 30. 20:51
 1/3 anonim válasza:

Szia, én most szedem majdnem 2 hónapja

Elsőnek Sotret 10mg-ot szedtem, 1 hétig 20, 2 hétig 30mg-ot, de azután nem volt sotret és isotretinoin teva 20mg-osat vettem, amiből napi 2 szemet szedek, szóval 40mg-ot(ugyan az a hatóanyag).

Első hónapban volt amikor több pattanás is jött ki, de lehet, hogy neked is így lesz, emiatt ne aggódj.

Mostmár nekem alig jönnek ki, és jóval szebb az arcom.

Készülj fel a szájrádasára. Igyál nagyon-nagyon sok vizet, és kend labelloval és észre se fogod venni.

Kitartást a szedéshez!:)

2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen, es szerinted nekem a 10mg nem keves?
2014. okt. 31. 15:46
 3/3 anonim válasza:
Ha a bőrgyógyász aztmondta, hogy annyit szedj akkor szerintem elég! De még úgy is felfogja vinni a 10mg-ot.
2014. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!