Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fontos a jobb szívkam...

Mennyire fontos a jobb szívkamra működése? Veszélyes lehet ha nem működik?

Figyelt kérdés

Még jópár éve voltam általános kivizsgáláson. Vérvétel és Ekg. Amikor az ekg leleteit nézte a háziorvos azt mondta h nem működik a jobb szívkamrám de ez nem baj mert a bal lát el minden feladatot. Elotte es utana is voltam ekgn de sosem mondták hogy barmi problema lenne. Azota is aktivan sportolok. Focizok es testepitek de nem erzem h baj lenne a szivemmel. Edzes utan szoktam szaunazni es eszrevettem h ott a szivem sokkal gyorsabban dobog. Ez normalis? Mennyire veszelyes ez? Indokolt lemnne visszamenni az orvoshoz? Koszonom a valaszokat!


Krisztian



2014. okt. 5. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
22 eves vagyok ha ez szamit
2014. okt. 5. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én azért laikusként (no, biológia tanárként) nem állítanám azt, hogy a szív jobb kamrájának ne volna szerepe. Mindenképp azt javasolom, hogy vizsgáltasd ki magad!
2014. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kardiológushoz kéne elmenni. szerintem ebből a későbbiekben lehet egy jobb szívfél elégtelenség is.
2014. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Szívultrahanggal megnézik, esetleg csinálnak EKG-t és tudni fogják, mi a teendő!
2014. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!