Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan lehet hormonos vérvétel...

Honnan lehet hormonos vérvételre beutalót szerezni? Bőrgyógyász adhat? Az enyém nem volt hajlandó adni, pedig nagyon hullik a hajam.

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hormonra gondoltál,ha pajzsmirigy-re, akkor TSH-ra,T4-re adhat a háziorvos is.De inkább kérj egy nagylabort, amiben vérképet,vasat is néznek,mert a vérszegénység is okozhatja a hajhullást.
2014. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj.
2014. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a pajzsmirigyeset, mert azt csináltak és rendben van. Tesztoszteronosat és dht- sat. Azt mondta, hogy nem adhat. Nem tudják, hogy mitől van. Azt mondja, hogy nem attól van. Én ezt is ki akarom zárni. Egyik napról a másikra kezdödött. Október 9- én. A hormonos is így kezdődik? De ebből gyógyulás sincs, úgy hallottam.
2014. nov. 4. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj. én magándokihoz mennék, mert ezt komolyan kell venni. ha nem tudsz másik sztk-s bőrgyógyászhoz menni. mehetsz másikhoz is. de mehetsz az endokrinológiára is, sőt, oda kéne menned, csak ott általában hónapos várólista van. én nem várnék, mennék magándokihoz.
2014. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A házi doki nem adhat ilyet -

(Nekem sem adott)

2014. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem adhat a bőrdoki sem
2014. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor ki adhat? Honnan lehet szerezni?
2014. nov. 5. 03:49
 8/10 anonim ***** válasza:

ENDOKRINOLÓGIA

már tegnap megírtam

2014. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkérdeztem, magán úton megy gyorsabban is. Akiknek hormon miatt hullik Nektek is egyik napról a másikra kezdett el? Nekem tövestől jön ki, nektek is?
2014. nov. 5. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem hullik. ezt egy másik kérdésben tedd föl, ha választ szeretnél. mindenesetre ajánlom az egészséges életmódot minden eü problémára (alapként).
2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!