Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye a bőrgyógyász biztos meg...

Ugye a bőrgyógyász biztos meg tudja mondani, mitől hullik a hajam? :S

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve. Voltam már belgyógyászati és nőgyógyászati vizsgálaton, fogorvosnál, de semmit nem találtak. Szedtem Revalidot egy hónapig, kicsit sem használt, úgyhogy most váltottam Biovanne-ra. Bánfi samponnal mosok hajat, az sem ér semmit, max lassabban zsírosodik. Most a Varga cseppekkel kenem már 5. napja, eddig 2-szer vagy 3-szor fújtam egy nap, de még csak kicsit sem csökkent. mármint tudom, hogy ez nem meg ilyen gyorsan, még ha hat is, de egyik ismerősöm nagy dózisban fújta, és a 4. nap után harmadára csökkent neki a hullás. A fejtetőmön már elkezdett ritkulni:S Még most nem olyan látványos, de ha ez így folytatódik...:'(
2011. aug. 25. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Laborvizsgálaton mikor vtál?
2011. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném, hogy mikor voltál laborvizsgálaton? Nekem pl a vashiánytól hullott a hajam. Kaptam rá tablettát, majd rendbe is jöttem. Persze neked mástól is lehet, sok mindentől hullhat az ember haja.
2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
természetesen belen labort is néztek, minden rendben, tsh is.
2011. aug. 25. 21:50
 4/4 welee ***** válasza:

a haj 10000000000 dologtól hullhat.

örökölted szülőktől.

vitamin hiány,

sok haj festés,

száraz haj.

stressz..

sorolhatnám.....

2011. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!