Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már vagy 2-3 hete folyamatosan...

Már vagy 2-3 hete folyamatosan köhögök, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hete köhögök, de nem olyan köhögés ami fájna, hanem ez a sima köhögés, csak köhögök de nem fáj tőle semmi a torkomban, csak a fejem, de az majdnem minden nap a sok köhögéstől... Elmentem még ez héti Szerdán Orvoshoz, ott valami garat cuccosról beszéltek, adtak Cifran 250mg-os gyógyszer tablettát, azt hiszem Antibiotikum, reggel-este kell szednem egy darabot. Mondta még, hogy szedjek ACC-t, meg Teázgassak stb. Ezt meg is csináltam, minden álló nap.. Szerdától kezdve! De köhögés nem múlik, azt mondta elég csúnyán köhögök, pedig nekem nem fáj.. Nem tudom mi ez, ti tudtok ezzel kapcsoltaban valamit?

2014. nov. 8. 08:55
 1/1 A kérdező kommentje:
És ha nem fog elmúlni akkor még vissza kell, hogy menjek Hétfőn, +még többet hiányzok Iskolából.
2014. nov. 8. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!