Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Komoly a dolog?

Ez mitől lehet? Komoly a dolog?

Figyelt kérdés

Ma az egyik órán elkezdett szorítani a melkasom pontosabban a szívem környéke az oldalam és a hátam. Sőt ez vagy 3órája történt most már kicsit jobb de még mindig érzek nyomát. Az iskola orvos megmérte a vérnyomásomat.és a pulzusomat és azt mondta hogy normális. De akkor mégis miért fáj a szívem és környéke? 15L

Igen és nem voltam se izgatott se semmi.



2014. nov. 13. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy pulzus és vérnyomásból bizonyos szívproblémák kiderülnek. Orvosi kivizsgálást igényel. Mondd el szüleidnek a problémát és menjetek el holnap a kórházban. A szív fontos dolog nem szabad vele játszani, főleg ilyen fiatalon, neked még legalább 50 évig szükséged lesz rá. De az is lehet, hogy szimplán valamin be pánikoltál. Ha bárkinél mellkasi fájdalom jelentkezik az azonnali orvosi ellátást igényelhet.
2014. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pánik ki van zárva. A szüleim aut mondták, hogy szerintük semmi bajom csak biztos színlelek. Most mi legyen? Ők a suliorvosnak hisznek én rám nem hallgatnak, pedig csak jobban tudom hogy fáj mint az orvos. Várom a tanácsokat.
2014. nov. 13. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak, akkor elég felelőtlen szülők. Ha egyenlőre nincs panasz és újra előjön, hagyd az iskolát és az iskola orvost is. Menj a kórházba.
2014. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megfogadom!
2014. nov. 13. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyennel nem lehet játszani. Ez életedbe is kerülhet. Nem akarlak meg ijeszteni, ne is rágd magad most miatta, lehet egyszeri alkalom volt valami miatt.Olyan sok minden okozhatja, hogy kár itt tippelni. De, ha újra érzed cselekedj, ha tudsz.
2014. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként anyámék azt is mondták , hogy biztos azért van mert nem eszek és nem iszok eleget. Szerintem ez hülyeség, nem?
2014. nov. 13. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Enni és inni kell. Naponta legalább 3-4 liter folyadék az ideális. Már csak azért is mert a vesét tisztítani kell. Mindenképpen igyál. Igyál sok teát és vizet, ne ilyen kólát meg ilyeneket. Ha teheted akkor lúgos vizet és semmiképpen se szénsavasat! A szénsavas dolgok nem jók. Enni meg próbálj meg. Reggelire legalább egy almát, a többi meg úgy is jön magától. Sok-sok gyümölcs, kell a vitamin is. Még fiatal vagy és a szervezeted igényli a tápanyagokat. Ebben igazuk van a szüleidnek. Serétéshús-t próbáld kerülni, az annyira nem egészséges. Inkább pulykát, ha már hús. Pulykából még a kolbász is finomabb :3
2014. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!