Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögés. Miért nem múlik el?

Köhögés. Miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
lassaan mar 2 hónapja köhögök van amikor csillaapodik és csak kicsit van hogy nagyon,mi okozhatja ezt?miért nem gyógyulok meg?orvosnál voltam azt mondta nem lát raajta semmit,de kapar ,fájis meg akkor miért köhögök mindig?

2014. nov. 15. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost, két hónap köhögés már elég indok rá. Javulást.
2014. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dohányzol ? Olyan munkahelyen dolgozol, ahol valamiféle légúti ártalomnak ki vagy téve ? Egyébként vannak olyan makacs, hurutos légúti megbetegedések, amelyek okát nagyon nehéz, vagy egyáltalán nem lehet kideríteni. Köhögéscsillapító és hurutoldó köptető (valamilyen növényi illóolajjal) szedése ajánlott. Jó hatású a rendszeres meleg gőz inhalálás fertőtlenítő hatású illóolajokkal.
2014. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem cigizek,nem is cigiztem még életemben sem,tanuló vagyok igy nem vagyok kitéve ártalomnak,tavaly ugyan ilyenkor is ezvolt de akkor fél évig köhögtem kb..voltam tüdőgondozóban is de nemtudtak mit mondani , orvos vagy 10 fééle gyógyszert irt fel attól se lett jobb..
2014. nov. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!