Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögésem 3-4 hónapja nem...

Köhögésem 3-4 hónapja nem múlik. (? )

Figyelt kérdés

Év elején megfáztam, és a köhögésem maradt.

Kaptam már sok-sok féle gyógyszert antibiotikumot, hurutoldót, köptetőt, allergiagyógyszert.

Héten elmentünk fül-orr-gégészhez nem talált semmit.

Még arc röntgent is csináltatott, ott sem talált semmit.

Azt mondta, hogy refluxom van, mennyünk el egy gyomortükrözésre. Hazafele bementünk a háziorvoshoz is ő pedig azt mondta, hogy allergiás vagyok. Azóta szedem az allergia gyógyszert de nem nagyon van változás. Most pláne még meg is fáztam mellé.

Gyomortükrözést nagyon-nagyon elszeretném kerülni.

Ahol eddig jártam: tüdőröntgen, háziorvos, fül-orr-gégész.


14/F



2014. márc. 22. 14:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a köhögés fajtája hurutos. Ritkán váladék is jön fel.
2014. márc. 22. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Hú hát nem tudom szerintem el kellene mennetek vérvételre, allergia vizsgálatra is.

Volt hogy én is hónapokig köhögtem. Engem küldtek minden hova vérvétel, allergia vizsgálat is meg volt.

Először szerintem oda kéne menni.

2014. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Allergia vizsgálatra fogunk menni.

Esetleg nem tudod, hogy neked, hogy múlt el?

2014. márc. 22. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Más tüneted nincs, csak a köhögés? A fül-orr-gégészeten mit vizsgáltak? Belenéztek a torkodba? Vagy csak az arcröntgen?


Nekem is krónikus köhögésem van már hónapok óta, de én csak tüdőröntgenre lettem elküldve, utána ráhagyta a háziorvosom azzal a szöveggel, hogy majd elmúlik magától. Hát azóta is köhögök.

2014. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Torkomba is belenézett.

Nem talált semmit, azt mondta semmit nem lát.

2014. márc. 22. 21:46
 6/9 A kérdező kommentje:
..és más tünetem nincsen. Csak a hurutos köhögés..
2014. márc. 22. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, végül is attól még lehet reflux, ha más tüneted nincs is, de azt sajnos tényleg csak gyomortükrözéssel fogják tudni megállapítani. Nekem is oda kéne elmennem, de félek tőle én is. :S
2014. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nekem egyszerűen elmúlt magától. Sok vizsgálatra küldtek engem is de nálam nem találtak semmi magyarázatot rá.

2014. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Énis kiváncsi lennék a megoldásra.. én is két hónapja köhögök
2014. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!