Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halt már meg valaki normál...

Halt már meg valaki normál Ekg mellett szívbetegségben?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint fiatal vagyok,stresszes életem van,no meg az ekg is jó.Szerinte ezért nem vagyok szívbeteg.ez a 3 bizonyitéka van.

Béta blokkoló,aszpirin protect,ennyi.

tachicardiával,és anginával bajlódom.

Semmilyen más vizsgálatot nem rendelt,noha orvos létére tudnia kellene,hogy az ekg nem mutat ki minden szívbetegséget.

Nem tudom,mi lehet a megoldás.Törődjek bele,hogy az orvos jobban tudja,vagy kérjek más vizsgálatot(milyet?)?



2014. nov. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy magánklinikára, és az összes létező vizsgálatot el fogják rajtad végezni, amit csak szeretnél.
2014. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, azt akartam én is írni. De a hirtelen szívhalál, szívroham kivédhetetlen. Én 5 éve járok rendzseresen kardiológushoz, 3 havonta, sokat szoktunk beszélgetni erről, mert én is ilyen "parás" vagyok, úgy látom te is.
2014. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos hozzáállása normális?
2014. nov. 15. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem normális szerintem sem! Kellene terhelésre is küldenie. Az hogy fiatal vagy, nem zárja ki a szívbetegséget, ezért is alaposabbnak kellene lennie.
2014. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívultrahang sem ártana még.
2014. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megfelelő az orvos hozzáállása. Ha tachicardiád van meg anginazol, egyáltalán nem normális. Ez nem túlparázás. Kérdezz körbe a környezetedben jó kardiológusról és menj el hozzá maszekban. Az majd rendesen kivizsgál. Sajna így működik a magyar egészségügy.
2014. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!