Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normál TSH mellett hízás?...

Normál TSH mellett hízás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mivel a pm alulműködés szinte valamennyi tünetét (hízás, fáradékonyság, libidó-csökkenés, alacsony testhőmérséklet) produkálom, elmentem egy vérvételre, ahol a TSH-m 3,04 lett, ami elvileg referencia-tartományon belüli.

Ennek ellenére azt érzem, hogy a víztől is hízom. Egy szelet teljes kiőrlésű kenyér, kávé cukor nélkül, valami light-os ebéd, emelett zöldség, gyümölcs, natúr joghurt, és minimum 2X2 óra babakocsival....

Van valaki, aki hasonló cipőben jár? Mi lehet a gond?


2011. ápr. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a 3.04 az alsó határérték, erre a dokim már írt fel gyógyszert a férjemnek, mert nagyon kövér is volt és nem fogyott. Nekem ennél sokkal jobb volt az eredményem, de az alsó tartományban és szintén kaptam rásegítő gyógyszert.ez alacsony.3,00 az alsó határ.
2011. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az én laborleletemet 4.00 volt megjelölve határértékként. Mindenestre akkor utána járok a dolognak.
2011. ápr. 3. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A TSH amúgy sem elég önmagában, ha egyéb panaszok vannak, akkor egy alaposabb belgyógyászati vagy endokrinológia vizsgálat szükséges, ahol a többi hormont is nézik.
2011. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!