Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fázhatok fel szinte...

Mitől fázhatok fel szinte állandó jelleggel?

Figyelt kérdés
Szinte nincs olyan hónapom, hogy ne legyen hólyaghurutom. Már annyi mindent kipróbáltam, vigyázok is pl. öltözködésre, tisztaságra, hogy mivel zuhanyzom stb. Még is folyton előjön. Mit tehetnék még? Dmannózt próbáltam, tőzsegáfonyát is megelőzéseknek, millió egy antibiotikummal is tömtek annak idején, tehát ez nálam már lassan bő 10 éve adott. Már mérhetetlenül unom.

#felfázás #hólyagurut
2014. nov. 16. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő a fehérnemű viselési szokásod, esetleg nem használsz bidét, vagy székélés után nem mosakszol meg. Mert azt nyilván tudod, hogy felfázás kifejezés csupán eufemizmus, ez valójában bakteriális fertőzést jelent.
2014. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, azt is, hogy mik okozzák. Mindent tudok a dologról, azt nem tudom csak, hogy nálam mi a fenétől lehet majd minden hónapban. Egyik nőgyógyászom azt mondta, hogy lehet túl érzékeny vagyok, de és ha így van akkor ez most már mindig így lesz? Semmit se tehetek ellene? :(
2014. nov. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!