Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14-15 éves koromban állandó...

14-15 éves koromban állandó jelleggel ált ha egy lányt megláttam,20 éves vagyok már kb fel sem áll?

Figyelt kérdés
Ez nem természetes ugye ? Régen mindig felállt, de már körülbelül fel sem áll soha, csak ha magamhoz nyúlok, ha nagyon ritkán elkezd felállni, akkor sem normálisan, csak egy kicsit. És nem is olyan kőkemény, mint kellene lennie, szóval a nemiszervem legvége már negyed annyira sem kemény, mint a "töve". Elélvezni eltudok, de mintha nem lenne elég kemény a hímvesszőm.

2013. nov. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, igaz, hogy én má majd 70 leszek.
2013. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kell teremteni a megfelelő sexuális izgalmi állapotot,és akkor keményen állni fog még 70 évesen is .

Kézi munkánál is megvan a trükkje,méghozzá tudományos alapon .Azok akik nem ismerik kellő képpen saját pö**üket,bizony gondban vannak .Nálam ilyen nem fordul elő,

igaz csak 64 vok .

2013. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar menj el orvoshoz, hogy kiderítse az okát.
2014. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!