Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux vagy sima fulladás?...

Reflux vagy sima fulladás? Nagyon várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

A páromnak este volt egy komoly fulladása éjszaka. Félrenyelt és elzáródott a légcsöve. Hiába próbált levegőt venni nem tudott. Máskor, ha odanyúlt az orrához rögtön kapott levegőt most nem. Azt érezte hogy másodperceken múlott az élete. Később megint volt egy, de akkor az orrán tudott levegőt venni.

Van valakinek hasonnló tapasztalat, Mitől lehet? Megyünk dokihoz ahogy tudunk, de semmiképp nem szeretném ma este még egyszer átélni, hátha valamivel lehet ezt enyhíteni.



2014. nov. 18. 11:34
 1/1 anonim válasza:
Ezt így nem igazán tudom megmondani biztosra de azért van egy tippem:nekem is volt már hasonló esetem persze nem fulladtam (nekem alvás közben)csak félrenyeltem és közepesen refluxos vagyok úgyhogy lehet hogy reflux de sztem forduljatok orvoshoz
2014. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!