Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozza ezeket? Mit tegyek?...

Mi okozza ezeket? Mit tegyek? Vér a wc papíron, stressz, memóriazavar.

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete szinte minden nap, friss vért látok a wc papíron, nagyon erős memóriazavarom is van, sokszor azt is elfejtem , hogy körül néztem e mikor átmentem már az úton, nagyon sokat van hányingerem is reggelente, hasam nem igazán szokott fájni, kezeim nagyon remegnek, erős kényszerbetegségem is van szerintem, nagyon sok stressz és szerencsétlenség ér minden nap, nagyon rossz a családi kapcsolatom, teljesen kikészülök már. Vagy 10x megnézem azt is ,hogy tényleg lehúztam-e a wc-t. Már teljesen kikészülök ettől , ez a memóriazavartól van? Ezektől lehet a wc papír is véres? A stressztől?



Nagyjából 1 éve egyre jobban és erősebben szenvedek a különböző tünetek miatt pl.: otthonról mikor el kell indulnom munkába kb 10x visszamegyek megnézni hogy az ablakot becsuktam-e, az ajtót bezártam-e, a kapcsolót lekapcsoltam-e az elosztón, de már annyira előjött ez hogy már a tenyerem vérzett is egyszer mivel nap mint nap ellenőrizgettem elindulás előtt az ajtót. Másik: az utcán amikor sétálok és kutyasz*rt látok vagy hányást, döglött állatot az elveszi egész napra a kedvem mert az jár a fejembe hogy olyan lettem, ki kel mosni a ruhám, és másnap ezt meg is teszem, szóval szinte mindentől rettegek, hogy elfog ütni az auto, stb...

Voltam pszichológusnál, de nem foglalkozik szitne semmit velem, nem beszélgetett csak felírt gyógyszert de nem használ semmit. Itthon kinevetnek csak, ők sem foglalkoznak velem, és csak rátesznek az egészre, sokszor már egy hajszál választ el attól ,hogy ne csináljak magammal valamit. :( 27/F



2014. nov. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pszichológusnál voltál, hanem pszichiáternél. Menj el pszichológushoz!
2014. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a csaladi kapcsolat mit takar? Szulok vagy parkapcsolat? Elso korben a stresszforrast kene megszuntetni. Mi az oka, h nem tetted meg?
2014. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kényszeres cselekvések hátterében kényszerbetegség van. Talán független a véres wc papírtól. Ilyen esetekben egyesek a munkaterápiát tartják igazi gyógymódnak, amikor az ember értelmes, sikert adó tevékenységgel tölti ki napjait.
2014. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az idegesség és a stressz baromi könnyen erdményezheti a vastagbél krónikus gyulladását. A széklet is véres? A wc papíron levő vér lehet aranyértől vagy végbélrepedéstől, de akár gyulladástól is.

Kérj időpontot proctológushoz.

2014. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A háttérben húzódó lelki problémákról beszélgethetsz az Ifjúsági Lelki Elsősegély Szolgálattal a 137-00 ingyen hívható számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról. Ez segíthet, hogy elindulj valamerre, rájöjj a kényszerbetegséged okára, és segítséget kapj abbajn, hogy merre indulj el. Ha anyagilag megengedheted magadnak, érdemes pszichoterapeutához eljárnod, aki terápiával segít, a gyógyszer (önmagában) nem megoldás.
2014. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!