Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan, mintha nejlonzacskó...

Olyan, mintha nejlonzacskó lenne a székletemben. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit undi téma, de hiába keresgéltem a neten, nem találtam infót...

Évente 1-2 alkalommal előfordul, hogy pár napig nem tudok "nagydolgozni". Előtte éles, belenyilaló fájdalmat érzek az alhasam tájékán jobb oldalon. Voltam vele orvosnál is, de nem találtak semmit (UH, röntgen, nőgyógyászat).


1,5 év után most megint előjött ugyanaz a fájdalom és megint nejlonzacskó szerű dolog volt a székletemben össze-vissza. 4 napig megint nem tudtam produkálni, pedig ettem normálisan...

Mitől van ez? Mi okozza? Mi az a furcsa képződmény?



2014. nov. 21. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
le kell adni a székletet ANTSZ-hez, háziorvos ad hozzá papírt!
2014. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azaz nyákos volt?
2014. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyákos? Igen, olyasmi, nekem először inkább egy zacskó jutna róla eszembe, de nyákosnak is mondhatjuk. De nem az egész, hanem itt-ott "kilógott" belőle...
2014. nov. 21. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nyák. Nézz utána a neten. Számtalan oka lehet. Vastagbél, candida, stb.
2014. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uhh, ez a candida elég rémisztő, sok tünet stimmel is... :S Kösz a tippet!

Irány a doki...

2014. nov. 21. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Végre egy normális intelligens kérdező ezen az oldalon, aki megköszöni a választ.

Ha candida lesz, akkor vigyázz hiába tömnek gyógyszerrel semmit nem fog érni, csak a májadat teszik tönkre. Étkezést kell megreformálni, lásd: candida diéta

2014. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!