Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt már valakinek úgy, hogy...

Volt már valakinek úgy, hogy a pár hetes kisbabája fent volt egyhuzamban 10-12 órát alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Ha van valaki, aki már járt így, kérem ossza meg velem a tapasztalatait, mi már másodjára járunk így. Bárkit kérdezek, mindenki azt mondja, hogy velük még ilyen nem volt. Kezdek megijedni.. Ha mellen van megnyugszik, ha le akarom rakni a kiságyába, azonnal felsír.. Ez nálunk nem minden napos probléma, szóval nem értem mi van.

2014. júl. 23. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

én szerintm nagyon gyorsan ennie kellene hasfájásit

az én babám is ilyesmi volt, csak nem egyhuzamos, de a 24-ből aludt vagy 6-10 órát a 16 ideális helyett.


amúgy ha csak annyi a gond, hogy kiságy, az meg természetes, hogy 9 hónapon át ringatva volt a pocakban és vágyik rá.

habár pár hetesen még el kellene aludnia.

nem mindegy az a pár hét, hogy két hetes, vagy 4

ilyenkor még nagy különbségek vannak

2014. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém is rossz alvó volt eleinte (ennyire azért nem, de nagyon keveset aludt nappal). Én hagytam magamon aludni, volt, hogy 2-3 órákat aludt cicin, nem tettem le. Ilyenkor kell még nekik az anya közelsége.

Ha viszont le kell tenned mindenképp, akkor próbáld esetleg úgy szoptatni, hogy ráteszed egy nagy párnára, és ha elaludt, akkor párnástul teszed le. Nem kell feltétlenül a kiságyba, franciaágy közepéről se tud még leesni. Így nem mozgatod meg annyira.

Ill. nekik még jó 20 perc kell a mélyálom eléréséhez, azt ki szoktad várni? Az előtt könnyen felébrednek, ha pakolják őket.

Nekünk még a bébihinta segített, elringatja, már 5 hónapos de még mindig nagyon jókat alszik benne.

2014. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelen! 3 hetes kisbabámnál már kétszer előfordult. Szerintem a front miatt volt. Ha letettem, egyszerre sírni kezdett, ezen a napon semmit sem tudtam csinálni. Végül sikerült álomba ringatni.
2014. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is kétszer fordult elő.. szegény annyira áteshetett a ló túloldalára, azt olvastam valahol, hogy ilyenkor már csak akkor tudnak elaludni, ha halálosan kimerültek. Ez azért ijesztően hangzik. Nálunk nincs semmi órákon mellen, vagy ölben tartás ha alszik, tudatosan leraktuk a kiságyára mindig, nem is szokott gond lenni, de már másodjára jött egy ilyen nap is, amit nem értek, és próbálok rájönni, a hibára, hogy mit csináltam rosszul aznap, vagy mi bánthatja ennyire.
2014. júl. 25. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ma nem volt gond?

Nálunk megint, ugyanaz... Kivagyok teljesen. Kettős front van.

2014. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!