Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már több héten keresztü...

Akinek már több héten keresztül megvolt a menstruációja, mit tett? Mennyi ideig volt meg legtovább egyhuzamban? Elment nőgyógyászhoz/orvoshoz? Az mit mondott neki?

Figyelt kérdés
Miután elmúlt ment el vagy még mikor megvolt? Nekem most lassan két hete megvan nem akar múlni sem. Mit tegyek? Segítség? Tanácsok?
2009. okt. 22. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hétig vérezgettem, elmentem orvoshoz, jól lecseszett és másnap mehettem EÜ kaparásra :(
2009. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédnőmnek volt ilyen esete, ő nem ment vele dokihoz. Mikor ment dolgozni, összeesett a buszmegállóban annyi vért vesztett. Szóval, ezzel nem kéne játszani. Ha valóban 2 hete megvan, és rendesen folyik is, szóval nemcsak pecsétel, akkor megkéne mutatni dokinak!!
2009. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elmentem orvoshoz.
2009. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap a rendes vérzés. De előtte és utánna 6-6 napig bordó-barna pecsételés van, ami néha olyan erős, mint a vérzés. Voltam dokinál, azt mondta nálam ez a normális. Korábban orvostól orvosig jártam, de nem tudták megoldani. Igy már 4 éve minden hónapban 17 napig megvan és beletörődtem.
2009. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Én elmentem dokihoz, elösször fogamzásgátlót akart felírni, de mivel mondtam hogy azt nem szedem be, írt fel nekem vérzés csillapítót.Az 2 nap alatt rendbe tett.

2009. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóhoz: Leírnád mit értesz egészségügyi kaparás alatt? Bocs hogy ilyen "tudatlan" vagyok.
2009. okt. 22. 20:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha akkor megyek el mikor még megvan akkor is megvizsgál? és hogy? Mit csinál? Rögtön nőgyógyászatra mentetek vagy először háziorvoshoz?
2009. okt. 22. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj egyből nőgyógyászhoz, és mond hogy nem akar elmúlni, és ilyet még nem tapasztaltál. Nem baj ha épp vérzel mert aládtesz egy tálat. Vagy ha nem vizsgál meg, akkor is mond valamit rá. Menj mihamarabb, addig úgysem leszel nyugodt.
2009. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eü-kaparás = gyógykaparás. Eltávolítják a nyálkahártyát, amitől a vérzés elmúlik. Nem egy veszélyes beavatkozás, gyorsan megvan.
2009. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem eddig 2x fordult ilyen elő. Hogy biztos legyek a dolgomban - és ne tűnjek túl aggódónak-, én a 12-13.napon mentem nőgyógyászhoz. Elmondtam, mi történt, megvizsgált és megállapította, hogy elég lesz a gyógyszer. Írt fel norculutot és az tényleg elmúlasztotta a vérzést.

Ne aggódj amiatt, hogy vérzéssel mész orvoshoz, ha ez a baj, hát ez a baj. Ennél sokkal több vért lát onnan kijönni pl. szülés közben és után!

2009. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!