Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakran kell vizeletet ürítene...

Gyakran kell vizeletet ürítenem és közben derákfájdalmat érzek, mi lehet ennek az oka? Többi lent!

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam orvosnál, mert csípett a vizelet ürítéskor, megnézte mikroszkóppal valamint elvégzett valami tesztet és azt mondta negatív, teljesen tiszta. Felírt gyógyszert ennek ellenére amit végig is szedtem, de ma délután kb. 20 percenként járok wc-re vízszerűt produkálok és közben fájdalmat érzek vesetájékon. Egyébként pedig kicsit hipochonder vagyok, most is olvastam a neten,hogy ezt mi minden okozhatja, úgyhogy most nagyon félek. :( És állandóan, hogy ha olvasok valamit akkor annak a tüneteit érzem magamon.

2014. nov. 23. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
PL: lehülés van, ilyenkor szoktak a vesekövek kimozdulni. Ez okozhat fájdalmat, gyakori vizelést stb. Ne izgulj. Jövő hétre már havat jósolnak.
2014. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz és mondd el a bajaid. Ha pl. prosztatafertőzés, azt nehezebb kezelni, de pl. vesekő-homok is okozhat hasonlót. Nem az a gond, hogy komoly betegséged van (mert szerintem nincs), hanem pl. prosztatafertőzés be tud állni folyamatosra és akkor hónapokig is ilyen állapotban maradsz, a dokik meg a vállukat rángatják. Menj vissza és ne hagyd magad. Még valami, sajnos pl. épp a prosztatára semmilyen varázsszer nap használ, csak antibiotikum, ezt csak orvos írhatja fel.
2014. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza, ne szenvedj, rosszabb lesz. Másik körzetihez menj. Én is azt tettem és úgy gyógyultam meg.
2014. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint az SZTK-ra gondoltam másik urológushoz. Lehet nem ártana egy hugyhólyag ultrahang. Lehet ha ott lát valamit meg is tükröz. Ne hanyagold el magad. Papám ezt tette, és most rákos.:(
2014. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!