Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrön lévő furcsa alakú barna...

Bőrön lévő furcsa alakú barna folt mindenképpen bőrrákra utal?

Figyelt kérdés
A nemiszervemen a nagyajak külső felén van egy barna folt. Már több mint egy éve. Mikor megjelent akkor is kicsit zavart, de voltam azóta nőgyógyásznal nem mondott rá semmit, meg úgy tudtam, h a bőrrákot a káros napsugarak okozzák. Pedig ott soha nem érte nap ea szoliba se járok. Szóval nem foglalkoztam vele. Most viszont már jóval nagyobb mint volt. Ez bőrrák, vagy utalhat másra is??
2014. nov. 24. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak az UV okozhat bőrrákot. Ha megváltozott a kiterjedése, érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt. Még ha daganat is van a hátterében, akkor is lehet jóindulatú, szóval ne gondolj mindjárt a legrosszabbra.

(Egyébként nem lehet, hogy felsértetted vagy kidörzsölted, amiatt dagadt meg?)

2014. nov. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dagadt meg. A bőrfelület teljesen sima, csak rajta van ez a folt. Sötét barna, de van kicsit világosabb része is, és hosszúkás.
2014. nov. 24. 05:28
 3/4 anonim ***** válasza:
És persze szőrteleníted. Ugye?
2014. nov. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NIgen, de az lényegtelen, mert olyan részen van, ahol nem nő. Szóval nem szoktam folserteni semmivel
2014. nov. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!