Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mitől van világos tejeskávé...

Mitől van világos tejeskávé barna színe és furcsa íze az Aldiban kapható "Milfina" tejnek, és a Penny Marketben is kapható fél kilós osztrák disznózsírnak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyunk (Aldi/Penny) vegyészek. Honnan tudnánk?
2014. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hátha jár itt véletlenül egy olyan is... :)
2014. okt. 22. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt az aldis tejet én is szoktam venni és nekem mindig normális a színe és az íze is. nem romlottat kóstoltál te? : D
2014. okt. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem, mert mindegyik Aldiban ilyen.

Sőt nem csak a tej, hanem az összes többi Milfina tejtermék is.

A joghurtnak, túrónak, tejfölnek is ilyen íze van.

És a sűrített üveges tejük is barnás.


Egyértelműen látszik, ha egy üveg tálba kiborítod a dobozos tejüket, egy másikba meg egy másik, nem Aldis tejet.


Ja és jut eszembe: az Auchanban sütött fehér kenyerek bele is világos tejeskávé barna!


A félkilós osztrák disznózsír (hengeres, műanyag dobozban van) az pedig kifejezetten büdös és kellemetlen ízű is, akár a döggyári levegő.

2014. okt. 23. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sok éve fogyasztok aldi tejet meg tejtermékeket, de egyetlen egynek sincs tejeskávészíne, meg furcsa íze.
2014. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Színvak pedig nem vagyok.

Hát holnap venni fogok egyet, és egy másik tejet mellé rakva üvegtálba kiöntve őket és lefényképezem és feltöltöm a képet valahova és beszúrom ide.

2014. okt. 23. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, csak a másik tej nevét is add meg.
2014. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!