Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor kakálok, akkor véres...

Amikor kakálok, akkor véres ha kitorolom. Miez?

Figyelt kérdés
Eleinte a kemény szuros kakáknál volt így, azt még tolerálom, mert megsérthet valamit a kemény kaka...... ez kb 10bol 7 alkallommal volt, de most mentem wcre és lágy széklet volt.....és kitoroltem tiszta vér volt :( Miez? alhasi fájdalmaim is voltak, voltam kivizsgálásra is semmit nem találtak, minden rendben, mindenemet kivizsgálták!!! Valakinek van ilyennel tapasztalata??? :( veszélyes ez? :(
2014. nov. 26. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Aranyér valószínűleg.


Legalább egyszer azért menj el vele orvoshoz, hogy megnyugodj.

2014. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést, de nem lehetett volna kultúráltabban feltenni?

Aranyér lesz.

2014. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 goolky ***** válasza:
Belső aranyér. Orvoshoz vele, minél előbb! Valószínűleg első körben csak kúpot, vagy krémet kapsz rá.
2014. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Csatlakozom a többiekhez,ez aranyér.De recept nélkül is lehet kapni rá a gyógyszertárakban kúpot is és krémet is.

Tudom,hogy ez nem a reklám helye,de nekem a Sperti vált be,de van sokféle.

2014. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aranyérnek hangzik,de azt írod kivizsgáltak minden félére, gondolom akkor csak észrevettek volna egy aranyeret!
2014. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Belső aranyér. Nekem is volt (van?). Krémet kaptam rá, azóta tünetmentes.

Gond akkor van, ha nem a székletEN, hanem a székletBEN van a vér. Illetve a színe is árulkodó. Ha élénk, "friss" piros és fájdalmas a székelés akkor tuti aranyér vagy végbélrepedés.

2014. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát mostanában a wczés számomra kín....kemény szokott lenni, és az nagyon fájdalmas..... vettem rá egyszer egy tablettát amit fel kellet nyomni, akkor pár hétig semmi nemvolt, de most már minden egyes kakilásnál fáj..... és hogy már a lágynál is...az nem semmi :( direkt olyakot eszek ami megpuhítja, de már az is rosz...a széklet normál színu itt a kitorlésénél tiszta élénk tuz piros a wc papír..... és elég rémiszto :/ Lehet ennek veszélye???
2014. nov. 26. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:

El se hinnéd milyen sok embernek előjön ez a dolog az élete során. Lehet veszélyes (de nem halálos ha erre gondolsz) de minél előbb kezdik el kezelni annál előbb gyógyul meg.

Velem is ez volt. Menj el orvoshoz. Ad rá krémet első körben és pár hét alatt elmúlik. Nekem kb 4 éve volt ilyen gondom. Akkor kaptam kenőcsöket rá és azóta csak egy-egy alkalommal jött elő. Olyankor bekenem és másnap már nincs gond. Persze azért érdemes odafigyelni továbbra is az étkezésre, a sok folyadékra. És arra, hogy hogy végzi az ember a dolgát (megfigyeltem, hogy nem szabad erőlködni mert akkor csak jobban fáj, lazítsd el magad).

2014. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom, most megyunk az orvoshoz :) kivancsi vagyok mit mond :)
2014. nov. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!