Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha wc-n ülök, és úgy érzem,...

Ha wc-n ülök, és úgy érzem, már nem kell pisilnem, de utána kakálok, elindul újra a pisi! Miért van ez? Pedig nem egy helyről jön a két dolog. Kakálás után mégis tudok még egy csomót pisilni!

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Fogadjunk,hogy te írtad azt a kérdést az egészség témakörben...ugyanolyan undorítóan van fogalmazva a kettő!

Talán azért,mert a hólyag nem ürül ki teljesen,és ilyenkor ellazulnak a záróizmok!

2009. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért undorító a megfogalmazás? Nem azt írta, hogy sz.rni, meg h.ggyozni. Az tényleg undorító lenne, de most ennél szebben, te hogy fogalmaznád meg :D
2009. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wheeler ***** válasza:

Úgy, hogy:

Amikor a toálétten tartózkodom, és már úgy érzem, nem szükséges nedűmet kieresztenem, akkor elkezdek kábelt fektetni, és ekkor újra elindul a nedű. Pedig nem egy helyről jön a két dolog (szép is lenne...). Székletmegtartási gondjaim után mégis tudok még rengeteget ereszteni sárga nedűmből.


Egyébként nem, nekem semmi bajom a megfogalmazással. Ja és nekem is szokott ilyen lenni.

2009. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsó nagyon nagy :D

szerintem akkor is kissé vulgáris (vagy én vagyok prűd)

2009. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!