Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ez ellen? Mitől...

Mit tegyek ez ellen? Mitől lehet a hasmenés? (több lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy megy a hasam.. de úgy van hogy egyik nap megy másik nap nem vagy két nap igen harmadik nap nem..és egy nap csak egyszer. Voltam már orvoshoz is többször vele, írt is fel gyógyszereket meg magamtól is szedtem előtte/utána hasmenésre való gyógyszereket, míg szedtem semmi bajom nem volt aztán miután elfogyott újra.. vérvételen is voltam ott volt pár eltérés, de túlságosan nagy eltérés egyik sem volt. Fogalmam sincs mit tehetnék...

2014. nov. 28. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
figyeld az étkezésedet, hogy mit eszel amikor hasmenésed van, lehet pl tej allergia és ha tejeset eszel akkor hasmenésed van. Ha ebben nem látsz semmi összefüggést akkor figyeld a napi életviteledet, pl amikor hasmenésed van akkor mész valahova ér valami szokatlan, pl vizsgáknál. Én is ilyen vagyok, ha nem a megszokott napi ritmusomat végzem, pl nem egy hétvégi nap van amikor délig alszom, hanem hétköznap meg munka és meg kell felelni valamin akkor nekem is hasmenésem van 1x - 2x attól függ mekkora a stressz beveszek rá egy hasfogót és megyek a dolgomra. ha szerencsés vagy és az első eset áll fenn, akkor kerülöd az olyan ételeket.
2014. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!