Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusfertőzés - Köhögés?

Vírusfertőzés - Köhögés?

Figyelt kérdés
Valami vírust elkaptam, voltam orvosnál, kezdetben 39 lázam volt, ez 3 napig tartott, utana 2 napig hőemelkedés, ma reggel már 36.4et mértem. De a köhögés mindig megvan még, talan erősebben is, mint elején. Ez nem probléma?

2014. dec. 4. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem enyhül, akkor menj vissza az orvoshoz!
2014. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a folyamata az ilyen betegségeknek, amikor elmúlik a láz, és általában jobb már a közérzeted, akkor jön a köhögés, ami sajnos sokáig elhúzódhat. Ilyenkor nem árt valamilyen hurutoldót, köptető, vagy köhögéscsillapítót szedni, attól függően, hogy milyen a köhögésed, szára, vagy hurutos és ha nagyon elhúzódik, akkor menj vissza a háziorvoshoz, hogy meghalgassa a tüdődet, ő majd megmondja hogy mit szedjál rá.
2014. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!