Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegnek valami ötletes...

Cukorbetegnek valami ötletes ajándék karácsonyra, ami a cukorbetegséggel kapcsolatos (cukorbetegeknek szóló szakácskönyv eléggé közismert már, valami másra gondolnék, ötletek?

Figyelt kérdés

Bármilyen nem igazán közismert termék érdekelne például, amit nyugodtan lehet fogyasztani, csak lehetőleg ne olyan, amiben nyírfacukor van és hasmenést okoz. Nem tudom milyet érdemes venni, Xilitol, Eritritol, stb... Bár ahogy olvasom a Xilitol pont a nyírfacukor... Bogyóként régebben próbáltam a Stevia-t, de egyfajta kellemetlen mellékíze volt...

Bármilyen ötletet szívesen fogadok.



2014. dec. 4. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de karácsonykor mért kell arra emlékeztetni szegény embert, hogy ő cukorbeteg?Ez nem ajándék, hanem figyelmeztetés.
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Már bocsánat, de attól, hogy cukorbeteg, miért kell cukorbetegséggel kapcsolatos ajándék? Attól ő is ugyanolyan ember, és nem biztos, hogy még karikor is a betegségére emlékeztető ajándékot kellene kapnia.
2014. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam erre, mert nem ismeri az alternatív termékeket, ha ismerné, fogyasztaná és én ezzel csak jót akartam volna.
2014. dec. 4. 20:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor beszélgetünk a betegségről, nem kellemetlen neki.
2014. dec. 4. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyet venni, aki cukorbeteg, netről nézett már nyolcmillió receptet, karácsonykor nem ezzel akar foglalkozni. Írom ezt cukorbetegként.
2014. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Diétás szaloncukor.
2014. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
nagyon tapló dolog. amúgy se olyat vegyél karácsonyra, ami hasznos. hadd gondoljon már egy kicsit másra is.
2014. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu, nekem se kellemetlen beszélgetni a betegségről, de bizony fejbe vágnám azt aki cukorbetegeknek szóló szakácskönyvet venne nekem. Egy kicsit ne ez legyen már a fő téma, ha már 24 órában a 7 hét minden napján ezzel kell együtt élnem.
2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, meggyőztetek, igazából magamtól is gondolni kellett volna erre.
2014. dec. 5. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!