Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen szakácskönyvet ajánloto...

Milyen szakácskönyvet ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és szeretnék megtanulni főzni,de nem tudom milyen szakácskönyvet válasszak.Természetesen kezdőknek,de olyat szeretnék amiben részletesen leírnak ilyen tippeket is főzéshez,meg nagyon az alapoktól kezdi.Ha lehet olyat amiben képek is vannak.

Van ötletetek? :)



2014. nov. 16. 08:37
 1/10 anonim válasza:

Szakácskönyv kezdőknek - Dr. Oetker

libribe kaphato:)

2014. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Ez tényleg tetszik! :)

2014. nov. 16. 08:54
 3/10 anonim válasza:
Nagyon szivesen! :) Sok sikert!
2014. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem többre mész ha beállsz segíteni anyukád mellé a konyhába, mint bármilyen könyvvel. Mondd meg neki, hogy meg szeretnél tanulni főzni.
2014. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen szoktam neki segíteni,de ő mondjuk 10 féle ételt szokott főzni,én meg azokat már nagyjából tudom,és szívesen megtanulnék többet is. Ezen kívül sütni is szeretnék,azt pedig ő sosem szokott :(
2014. nov. 16. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:

-szerintem meg bármelyik szakácskönyvnél jobbak az ételkészítős videók,én is ettől a nénitől tanultam meg a fasírozottat csinálni :


https://www.youtube.com/watch?v=Tw0H8Bo0TNA

2014. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 16. 10:03
 8/10 bumbi02 ***** válasza:

Kezdőknek mindig a Horváth Ilona Szakácskönyvét ajánlom. Nincs benne egyetlen kép sem, nem lesz olyan díszes mint a Dr Oetker könyve, viszont jóval hasznosabb szerintem.


Illetve ha könyvtárban/könyvesboltban járkálsz, a Horváth Ilonás mellé mindenképp ajánlok egy olyan könyvet, amelyik nem kifejezetten receptekkel foglalkozik, hanem technikákkal, alapmártások, alapszószok leírásával.

Én ezt ajánlanám

[link]

Egy karácsonyra kaptam anno, és szakácstanulóként egész hasznosnak találtam a benne találtakat, és most szakácsként is azt mondom, hogy szerintem kezdőknek tökéletes áttekintést ad.

2014. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. nov. 16. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is minden kezdőnek a Horváth Ilonát ajánlottam mindig, és teszem azt most is.

Nagyos hasznos, részletes, a kiadásokat már modernizálják is a mai konyhatecnikához igazítva, tehát a mai fiatalok is tökéletesen megtanulhatnak belőle főzni.

2014. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!