Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj ennyire a fejem?

Mitől fáj ennyire a fejem?

Figyelt kérdés
Egész héten annyira fájt a fejem, hogy már kész voltam.... pár nappal ezelőtt elkezdett annyira hasogni, hogy csak feküdtem az ágyban de rosszabb lett. Ilyenkor rosszabbul látok és elkap néha a hányinger is.. Mit tehetnéks ez ellen? (Ebben a percben is fáj) a gyógyszerek nagyrésze csak enyhít de nem mulassza el a fájdalmat :(

2014. dec. 5. 22:30
 1/2 anonim válasza:

Lehet akár gerinc probléma is mögötte, gerincferdülés.

Az ferde gerinc vagy abból adódó problémák nyomhatják az ideget, és attól függ hol nyomja, akár fejfájást is okozhat.


Lehet magas vérnyomás is mögötte.


Vagy valami belső gyulladás, fertőzés, betegség is, talán ártana, ha orvos is látna, akár egy computer tomográf vizsgálat.


A mai gyógyzserek egy része pocsék is, csak a multik hasznáról szól az egész, a régi jól bevált fejfájás csillapító, ami migrén ellen is, jó, lehet használna: Quarelin, de csak receptre adják.


De az okait ki kellene minden előtt deríteni.

2014. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán nem ártana, ha orvos is látná - akartam írni.
2014. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!