Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan hogy állat...

Létezik olyan hogy állat fobiam van vagy csak pánikba estem? Kutya kivėtelėvel minden állatol felek irtozok.

Figyelt kérdés

Tegnap meglattam egy kis egeret a lakasban, egyedul voltam itthol,

du.18 oratol este 23 oraig a furdobe voltam bezarkozva, es remegve szorongva ultem ossze huzzva magam remegve es csak attol feltem szorongtam hogy mikor jon be az eger. Nem mertem kimozdulni, anyira eluralkodott rajtam a felelem hogy azt hittem megorulok, csak sirtam es sirtam es az a szorongasi erzes a legroszabb amit meg sohasem ereztem. Es csak azt vartam hogy mikor lesz mar 23 ora hogy a ferjem haza erjen! Vacsorat sem keszitettem nem mertem a labamat a foldre letenni sem. Haza jott a ferjem nagy vonszolasara bejottem a szobaba az agyra, akkor mar csokkent a szorongasom de nem teljesen, vilany eget egesz ejjel mert ha ,ekapcsoltuk ujjra feltem remegtem es csak sirtam, alig aludyam ejjel. Most viszont nem merek az agyrol sem lelepni, ossze dolt a vilag mert most megint egyedul vagyok itthol es felek hogy mi fog torteni ha meglattom ujjra? Mikor fog elmulni ez a felelem? Parom javasolta hogy keresunk orvosst mert , nem normalis ez felelem szinte sokkos allapotban talalt.

Nem merek most sem lemenni az agyrol lehet megint itt maradok mig a parom haza nem er.

Van itt olyan aki esetleg erzett mar igy? Vagy hogyan gyozte le a felelmeit? Mit tanacsoltok?



2014. dec. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2014. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szėpen vàlaszod.
2014. dec. 7. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg pont hogy főleg a kutyától félek. Sőőt kifejezetten utálom őket.
2014. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már felnőtt voltam én is,amikor észrevettem,hogy amikor kutyát látok közelről vagy mellettem áll valaki kutyával,akkor összeugrik a gyomrom.A nagyanyám akkor mondta el,hogy egyszer,olyan kicsi voltam,hogy nem is emlékezhetek rá,barátkozni akartam egy kutyával,és ahogy odahajoltam a kutyához,orron harapott.Ott is van egy kis benyomódás az orrom tövénél,tényleg.Először nagyon megijedtek,mert dőlt a vér,azt hitték a szememnek lett baja,de semmi nem lett szerencsére,csak a megmagyarázhatatlan idegesség,gyomorösszehúzódás minden ártalmatlan kutyus láttán.

Érdekes,amióta tudom,hogy mi lehet az oka,valahogy könnyebb,talán előre számítok rá.

Érdemes lenne megkérdezni a rokonokat,családtagokat,hogy mire emlékeznek egerekkel kapcsolatban.Lehet,hogy segít,ha valaki mond valamit,hogy mi történhetett,akármilyen kis dolognak tűnik is.

A lakást meg jól körbe kell nézni,a lyukakat betömíteni,hogy egér ne jöhessen be,a bejötteket megfogni,kiengedni vissza kintre.Egérürülékhez nem szabad nyúlni,fertőző.Esetleg macskát tartani .A jóltartott macska jobb egerész állítólag.

2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kõszõnõm a valaszaitokat.

Kedves utolso, erdekes amit leirtàl, van benne valami, bàr nincs informàcio meg hogy miert is felek ennyire.

de pàr napra rà kihivtuk az egėr irtokat, es ultrahangos kis gepel megneztek az egesz lakast. Es mar nem volt eger sem lyuk, valaszinu hogy az ablakon maszot be 1 nagy volt a tobbi picike.

azota figyelgetek, de szetencsere tenyleg semi nyoma hogy lenne eger. Mar most megnyugodtam😊 de kesz horror volt reszemrol mig ki nem lettek paterolva az egerek.

2014. dec. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!