Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért irtózok a vérvételtől?

Miért irtózok a vérvételtől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mostanában egyre foglalkoztat,hogy majd vért kell adnom majd valamikor...de tőlem még sohasem vettek vért mióta az eszemet tudom és ezért annyira felidegesít ez az egész,hogy hihetetlen.Mikor rá gondolok akkor mind a két kezem egyszerűen lezsibbad és nem tudom ökölbe szorítani a kezemet.Pár napja azt álmodtam,hogy haverommal a vérvételről beszélgettünk és mondott dolgokat de ez nem lényeges és mikor felkeltem az álomból kezem lábam szó szerint lezsibbadt! Ennyire félnék ettől az egésztől? 16 éves fiú vagyok! Egyébként nem félek a tűtől meg egyebektől ezek nem érdekelnek de a vérvétel... az nagyon durva.. Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. dec. 24. 01:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!