Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy erzem sokkal tobbet...

Ugy erzem sokkal tobbet vartam az elettol es most mar elni sincs kedvem nagyon. Csak ennyi lenne az egesz? Ti hogy vagytok vele? 16 eves vagyok, tobbi lent.

Figyelt kérdés

elegge ossze vagyok zavarodva.. 16L gimis vagyok, jok a jegyeim, a matekot kiveve minden jeles, vannak barataim, atlagos csaladom,sokat irok, zenet hallgatok, hangszeren jatszok, lenyegeben boldog is vagyok csak kevesnek erzem ezt az egeszet es sokszor gondolkodom el az ongyilkossagon mostanaban..mintha unnam magam, nem mintha nem lenne elfolglatsagom, mert tobb nem is lehetne nagyon..Gyulolom azt ahogy az emberek leelik az eletuket..es ahogy megismerkedem veluk, aztan elfeljtenek...rengetegen hianyoznak, meg ovodabol is, mindenki mindig hianyzik. Utalom azt is, hogy egesz nap az iskolaban kell rohadnunk es aztan pedig otthon tanulni a lecket estig..ugy erzem az emberek mind idiotak korulottem;az egesz orszag egy vicc, az oktatasi rendszer is stb. de kozben annyira szeretem oket...ugy erzem nincs is igaz baratom. Vagy ok lennenek azok? Ha igen, akkor gáz

stbbbbbbbbb


2014. aug. 27. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Nem értem ha ilyen jó életed van és jók a jegyeid akkor miért akarsz meghalni?
2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, most kezdődik az életed, eddig a gyerekkorodat élted, nem kellene ennyire deprssziósnak lenni, a barátaidat te válogathatod meg, nemsokára kijárod a gimit és ha éppen az ország nem tetszik akkor költözhetsz máshová is.
2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 évesen még alig élt az ember, ne dobálózz ekkora szavakkal, hogy többet vártál az élettől... Kezdj el sportolni valamit, az le fog kötni, megismerkedhetsz ezáltal csomó új emberrel, meg amúgy is jót tesz.
2014. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tipikus serdülőkori tünetek. Elmúlnak.

Amikor meg öngyilkosságon gondolkodsz, mindig jusson eszedbe, hogy meghalni csak egyszer lehet. Ti serdülők azt hiszitek, hogy meghalni olyan mint a számítógépes játékban. Meghal a szereplő, utána megrázza kicsit magát és játszik tovább, csakhogy a valóságban nem úgy van.

Adott pillanatban arra is rájössz, kik az igaz barátok és már nincs is olyan messze az az idő.

Úgy, hogy 16L nemsokára rájössz, hogy az ÉLET SZÉP!

2014. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!