Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész éves felmentést hogyan...

Egész éves felmentést hogyan szerezzek testnevelésből?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom a tesitanárt és szerintem az egész iskolában senki nem szereti, most nem túlzok. Bármit teszünk, bárkinek panaszkodunk senki nem tesz ellene semmit, csak annyit tanácsolnak, hogy próbáljuk meg elfogadni. Én már eljutottam arra az elmebeteg pontra, hogy ha kell akár kárt is teszek magamban, csak adjanak egy hülye felmentést mert én ezt már nem bírom lelkileg amit csinál. Rengeteget sírok, tiszta ideg vagyok és már az ideg miatt fáj a fejem. Járok a szívem miatt orvoshoz évente de nem adnak felmentést mert szükségem van a mozgásra. Annyira rühellem az egészet, hogy már órák óta nem is öltözök át és nem csinálok semmit, bezzeg tavaly (a normális tanárnál) általában mindig át voltam öltözve és csináltam is amit kellett. Nagyon sürgősen szükségem lenne egy felmentésre. Igaz háziorvoshoz még nem mentem mert úgy gondolom, hogy ok nélkül úgysem fog adni, illetve nem adhat és részletesen nem tudok erről beszélni neki mert elsírom magam. Törjem el a kezem, vagy mégis mit csináljak?


Kérlek titeket ne kezdjetek el leszólni meg hogy ilyen nincs, hogy nem csinálnak vele semmit stb. Valami okosságot legyetek szívesek mondani! Nem a lustaság beszél belőlem.


2014. okt. 13. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Hisztizés helyett mozogjatok!


Nekünk is volt szr tesitanárunk, egy szadista állat, és? Kellemetlen volt, utáltuk is, de attól nem dőlt össze a világ.

2014. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz az irtó hasznos választ!

Nem ilyenekre lennék kíváncsi, ne haragudj!

2014. okt. 14. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!