Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez az 'hiszti roham'?...

Normális ez az 'hiszti roham'? Belefér, vagy velem van valami baj?

Figyelt kérdés

Kedden vizsgáztam (lényegtelen most, a kérdés szempontjából, hogy miből, hol). 9:00-re kellett menni, az iskola 29 km-re van onnan, ahol lakom, nagyszüleim vittek ki, jött anya is.


2,5 óráig tartott a vizsga. Miután levizsgáztam, kimentünk a temetőre (ez nagyjából 2,5-3 óra volt), hogy ne kelljen kétszer kimenni. Majd ezután nagyszüleim bejelentették, hogy hozzá fogunk menni, nem visz haza.


Egész nap nem tudtam semmit enni, egyrészt az ideg miatt, csak kávét ittam (meg teát).


Nagyon migrénes vagyok, és már az iskolához vezető úton sem voltam teljesen jól, fejem is fájt, hányingerem is volt, de vettem be gyógyszert. A temetőben is kellett bevenni, de nem szűnt ki a fejemből. A haza vezető úton megkértem nagyszüleimet, hogy legyenek kedvesek tegyenek le minket otthon, de azt mondta, hogy nem, hozzájuk fogunk menni.


Az út 3/4-énél kb. kiakadtam, majd, amint nagyszüleim házánál kiszálltunk, elszakadt a cérna. Rosszul voltam, 16:00 környéke volt már és soknak éreztem az adott napot. Kibuktam és egy jó órát csak sírtam és leráztam magamról a családtagjaimat, hogy hagyjanak békén. Éhes is voltam, de képtelen voltam enni és a fejem is iszonyatosan fájt, nem hatott a gyógyszer (még midig nem szűnt ki).


'Jogos' volt a hisztim, vagy velem van a baj?



2014. okt. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem hisztinek nevezném, inkább a körülményeid, és igényeid teljes figyelmenkívül hagyását mind anyád, mind nagyanyád részéről.

Bele voltál kényszerítve egy helyzetbe amit nagyon nem akartál. Mással is előfordul. Bár ha nálunk terveznek be más programot, olyat amibe nincs beleszólásom, anyu mindig tesz kaját.

2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval értek egyet.

Ráadásul úgy vettem észre, a migréneseken kívül senki sem tudja még csak elképzelni sem, mennyire rossz érzés ez a fejfájásroham. És ha erre még rájön egy egész napos program, amihez gondolom, sok kedved nem volt, az csak ront a helyzeten... Tehát igen, 'jogos' volt.

2014. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!