Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Cypromixet merjem szedni...

A Cypromixet merjem szedni egy évig?

Figyelt kérdés
Szőrösödésre írták fel.
2014. dec. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs. Ha abbahagyod, visszatér.
2014. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de eltünteti?
2014. dec. 11. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Csökkenti. De mint mondtam, ha abbahagyod, akkor visszajön. Van, mikor még durvábban is.
2014. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit tegyek, mert így is egyre több és több nő rám! Mindenféle teákat iszok, de semmi nem hat. Az orvos pedig ezt írta fel. De ha rosszabb lesz, akkor tényleg nem szedem be .. :(
2014. dec. 11. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkezdted szedni kedves kérdező?
2014. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen elkezdtem, nagyon félek minden mellékhatástól, de attól jobban, hogy soha nem találok majd társat magam mellé, mert úgy nézek ki mint egy majom. (még nem, de nem akarom, hogy durvuljon a helyzet)
2014. dec. 16. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:

És neked jelentkeztek mellékhatások? Mert én is szedem sajnos, és én sokszor hányok tőle és állandó hányingerem van, mondjuk most tartok a 2. levélnél, de nemtudom hogy kitudom-e várni a kb.3 hónapot hogy esetleg ez elmúljon...

Amúgy egyik barátnőm is csupa ragya volt, elment orvoshoz, és kapott szteroidos gyógyszert (tudom, ez se a legegészségesebb) és nem is szedhette csak pár hónapig, meg kapott mellé krémet, és gyönyörű lett a bőre, azóta se tért neki vissza a ragya.

2014. dec. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig fél levélnél tartok, de semmi bajom. Amúgy van néhány pattanásom, de alapozóval simán el lehet kendőzni, sőt még anélkül sem olyan csúnya. Én a szőrök miatt mentem el, azokkal nem tudok megbarátkozni. Ezzel a néhány pattanással, ami van, már rég nem vagyunk haragban. Amúgy remélem elmúlnak nálad a mellékhatások, és örülök, hogy a barátnőd mostmár boldog lehet :)
2014. dec. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!